Ideiglenes felvételi jegyzék

A jelenlegi sorrend csak tájékoztató jellegű, a helyezési szám még sokat változhat, hiszen a felvételi döntéskor kiesnek mindazok, akiket másik tagozatra veszünk fel, esetleg másik iskolába kerülnek be, tehát egy adott listában egy tanuló sok, akár több tíz hellyel is előbbre kerülhet. A sorszámot kapott tanulók iskolai felvétele támogatott.

A felvételizők ezen tagozatra való bejutása akkor válik biztossá, ha a tanulói adatlapon az első helyen szerepel iskolánk azon tagozata, melyet választani szeretne. Ha nem ez áll az első helyen, és biztosan ide szeretne bejutni a tanuló, akkor március 21-22. között az általános iskolában módosító adatlapot kell kitölteni és első helyen megjelölni iskolánkat. Új tagozat felvételét iskolánk igazgatójával való előzetes egyeztetés (igazgato@szasziskola.hu) alapján tehetik meg. (Amennyiben ez a szóbeli alkalmával megtörtént, nincs további teendő.) Tagozatok sorrendjének módosításához igazgatói engedély nem kell. Kérdés esetén állunk rendelkezésükre telefonon 06-1-333-0555 vagy 06-30-369-5120, illetve e-mail-en: felveteli@szasziskola.hu, titkar@szasziskola.hu vagy az igazgato@szasziskola.hu címeken.

0001: Informatika – szoftverfejlesztő és – tesztelő

0002: Kereskedelem – kereskedő és webáruházi technikus

0003: Közlekedés és szállítmányozás – logisztikai technikus

0004: Kereskedelmi értékesítő