Információk tanévkezdésről

Kedves Tanulók! Kedves Szülők!
Még üresek az iskolapadok! MÉG! 
Az iskolakezdéssel kapcsolatban szeretnénk néhány, de fontos információt megosztani Veletek/Önökkel:
• azon tanulók részére, akik a 2021/2022-es tanév végén valamilyen ok miatt nem tudták teljesíteni az adott tantárgyi követelményeket, pótvizsgát szervezünk augusztus 29-én, 9 órai kezdettel; megjelenés legkésőbb a kezdés előtt fél órával esedékes.

• az első tanítási nap 2022. szeptember 1. (csütörtök). Ezen a napon 8 órakor kezdődik a tanévnyitó ünnepségünk az iskola belső udvarán, ezt követően pedig 3 osztályfőnöki órát tartunk. Az érkezést ezen a napon legkésőbb 7:45-re várjuk. Kérünk minden tanulót, hogy az ünnepségen iskolai egyenruhában vegyen részt, és hogy az iskolába Iskolatáskával érkezzen, mert a tankönyvosztás folyamatos lesz szeptember 1-jétől kezdődően.

Nagyon jó pihenést kívánunk még az elkövetkező napokra!

Az iskola vezetősége