Tanulmányi verseny sikereink 2022-ben

Unicef – Bootcamp

2022. november 11-13.-i hétvégén 2 csapatunk (Learn-to-go és Lex) részvételével folytatódott a Rajtad áll a jövőd elnevezésű program. A három napos műhelymunka során a csapatok mentoraikkal, iskolai koordinátoraikkal kreatív feladatok megoldásán keresztül dolgozták ki projektjeiket…

BGSZC szintű helyesírási verseny

2022. november 15-én megrendezésre került iskolánk humán munkaközössége által szervezett, BGSZC-szintű helyesírási verseny…

Profi-t-ability 

Hatalmas csaták a PROFI-T-ABILITY váci döntőjén: így zárult az ország első logisztikai társasjáték bajnoksága…

Angol nyelvi kavalkád 

Immár hagyomány jelleggel minden évben, novemberben megrendezzük az Angol nyelvi kavalkád névre hallgató helyi szintű versenyünket 9-13. évfolyamos tanulók körében. Az idegen nyelvi munkaközösség szervező munkáját dícséri; idén közel 60 fő tanuló nevezett és ért el nagyon szép eredményt…

Olvass tovább…