Az étkezés befizetés menete változik!

A Covid-19 humán egészségügyi világjárvány 2020-ban történő kirobbanása óta a köznevelési intézmények járványügyi korlátozásokat vezettek be, így pl. korlátoztak a tanulókon, iskolai dolgozókon kívül más személyek intezményekbe való bejutását is. Ennek következtében az étkeztetéssel összefüggésben jelentősen lecsökkent a készpénzes befizetések száma, mara iskolankent 5-10 főnel több készpénzzel befizető nincs.

Költsegtakarékosság okán 2023. marcius 01. napjától esedékes étkezeé megrendeléseknél már nem biztosítunk késznzes befizetési napot közvetlenül a köznevelési intézményekben ez alól kivételt képeznek a sajátos ellátási szükségletek miatt a gyógypedagógiai intézmények, illetve a Hungaria Általanos iskola kollégiuma…

Olvassa tovább: Étkezési térítési díj befizetési információk 2023 március 01. napjától