HATÁRTALANUL

HATÁRTALANUL!-Mosoly-sziget-2

A projekt címe:”Mosoly-sziget” élményközpontú iskola

HATÁRTALANUL!- Mosoly-sziget

Megérkeztek iskolánkba a nagymegyeri diákok, akik kedvességükkel azonnal belopták szívünkbe magukat!

HATÁRTALANUL! – Kalandra fel!-6

A “Határtalan” programunk utolsó napjához érkeztünk.A lelkesedés továbbra is határtalan.

HATÁRTALANUL! – Kalandra fel!-5

Dévény büszke várában a “Szász” büszke lányai és fiai.

HATÁRTALANUL!-Kalandra fel!-4

A második nap eseményei Irány Szenc!

HATÁRTALANUL! – Kalandra fel!-3

Megérkeztünk. Örömmel fogadtuk vendéglátónk bemutatóját!A nagymegyeri Magán Kereskedelmi Szolgáltató Szakközépiskola diákjai és tanárai látványos prezentáció az mutatták be intézményüket.

HATÁRTALANUL! – Kalandra fel!-2

Csapatokba szerveződve fedezzük fel Győr városát. Indul a játék!

HATÁRTALANUL! – Kalandra fel!-1

Végre eljött a nap, és elindultunk a Felvidékre. Kora reggel vidáman készülődtünk, diákok és tanárok. Első állomás Győr, ahol a város nevezetességeivel ismerkedünk egy Kalandjáték keretében.

HATÁRTALANUL!

A Határtalanul pályázati program keretében iskolánk és a székelykeresztúri Orbán Balázs Líceum diákjai közös projektfeladat megoldására vállalkoztak. A projekt címe: Arany János és Petőfi Sándor a XXI. századi fiatalok szemével és IKT eszközökkel.