Üzemlátogatás

A 11.a és a 11.b osztályok szeptember 6-án az iskolánk partneréhez, a Howden Hungary Kft. irodájába látogatott. A tanulók betekintést szereztek egy multinacionális cég mindennapjaiba. Köszönjük a lehetőséget!

Kísérő tanárok: Abai-Singer Klára, Emődi József, Pál Géza, Schein Ákos

Látogatás a Pénzmúzeumba

Nem mindennapi élményben volt része a K-5/13 kereskedő osztálynak. Ellátogatott a Magyar Pénzmúzeum és Látogatóközpontba, ahol interaktív módon fedezhette fel a gazdasági folyamatok működését, a pénzhasználat alapszabályait. Tárlatvezetéssel egybekötött program keretében többek között megemelhették az aranyrudat, tőzsdejátékban vettek részt és megcsodálhatták az „aranyvonatot” is.

A program Budai Sándor oktató kollégánk szervezésében valósulhatott meg

Projekthét "gólyáknak"

A 22/23-as tanév első hetén nagy szeretettel üdvözölhettük kilencedikes diákjainkat. Az összes szászos diák projekteken vett részt, ahol a ‘gólyák’ egymással és tanáraikkal ismerkedhettek és színes feladatokat teljesítettek. A ‘Készülj egy neves napra’ projektfeladat során remek művek készültek, ezeket az osztályok az év során még felhasználják.
Szervezők: Bognár Orsolya és a Szász oktatói