12.a december 1.-Angol nyelvóra

A tervezett program szerint 2 angol órát tartottunk, utána pedig a tanulók egy általuk választott filmet néztek meg.
Az angol órára játékkal készültem, activity-t játszottunk. Ez azt jelentette, hogy angol nyelvű szókártyákat készítettem, a szavakat angol nyelven kellett magyarázni, illetve az angol szó volt a megfejtés. A tanulók szívesen vettek részt a játékban, senki nem maradt ki, a játék menete érdekelte őket, véleményem szerint jól szórakoztunk, közben pedig a célnyelvet használtuk, tehát gyakoroltunk. A második részben filmet néztünk, a tanulókat lekötötte az általuk választott film, senki nem akart hamarabb elmenni. Véleményem szerint hasznos, egyúttal kellemes órákat töltöttünk együtt.